Adixen - Alcatel Türkiye Temsilciliği
ARB Elektrik Ltd. Şti. 0212 272 62 82 arbvac@gmail.com
ADIXEN HELYUM KAÇAK DEDEKTÖRLERİ
SENSISTOR HİDROJEN KAÇAK DEDEKTÖRLERİ
ALCATEL PASCAL SERİSİ YAĞLI VAKUM POMPALARI
ADIXEN VAKUM POMPA YAĞLARI
ADIXEN TURBO MOLEKÜLER VAKUM POMPALARI
ADIXEN ROTORLU(KELEBEK, ROOT) POMPALAR
ADIXEN KURU TİP VAKUM POMPALARI
ADIXEN VAKUM BAĞLANTI ELEMANLARI
ADIXEN VAKUM BAĞLANTI ELEMANLARI
REO INDUSTRIE VAKUM CHAMBER SİSTEMLERİ
PFEIFFER VAKUM ÖLÇÜM ALETLERİ
ALCATEL PASCAL SERİSİ YAĞLI VAKUM POMPALARI

 

Yağlı pompalar endüstride en yaygın olarak tercih edilen vakum pompalarıdır. Genellikle ön vakum pompası olarak kullanılırlar. Bu pompaların en büyük özelliği atmosfer basınçlarından başlayarak max.1.00xE(-4)mbar seviyelerine kadar vakum yapabilmeleridir. Adixen - Alcatel vakum pompaları konusunda 40 yıldan uzun tecrübeye sahip olup hemen hemen her proseste bilgi ve deneyime sahiptir. Özellikle zor şartlar altında gerçekleşen yarı iletken sanayinin en önemli tedarikçilerinden biridir. Pascal serisi yağlı pompalar Adixen - Alcatel'in kalitesiyle tamamen otomatik CNC tezgahlarında üretilmektedir. Üretilen her pompa ses, vakum kapasitesi, motor, elektrik aksam ve genel olarak ayrıntılı kalite kontrollerden geçmeden müşteriye teslim edilmez. Vakum işi hassas ve zor bir iş olduğu için üretilen pompaların çok yüksek hassasiyete sahip olması uzun yıllar sorunsuz çalışması açısından çok önemlidir.

  

Tüm Temel Uygulamalar İçin Adixen Pascal Serisi Döner Pervaneli Pompalar

Adixen 40 seneden uzun tecrübesiyle endüstrinin ihtiyaçları doğrultusunda güvenilir, sağlam yüksek kaliteli ürünleri pazara sunuyor. Adixen tecrübesinin geldiği noktayı gösterebilecek modellerden biriside pascal serisidir. İlerleyen teknoloji doğrultusunda yeni pompalar geliştirilse de pascal serisi çok geniş bir uygulama alanına sahiptir.                                               

 

 

Adixen Pascal I Serisi iki Kademeli Vakum Pompaları

 

2002I - 2005I - 2010I - 2015I - 2021I

Pompalama hızları 2m3/saat ile 20m3/saat arasında değişir. I serisi vakum pompaları özellikle kütle spektrometrelerinde, sıvı ve gaz kromatografilerinde, elektron mikroskoplarında, sterilizasyonda, atık gaz analizleri gibi analitik uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. I serisi vakum pompaları atmosfer basınçlarından max. 1.00xE(-4) mbar seviyerine kadar vakum yapabilir. Pompanın ve motorun özel dizaynı sayesinde 49dB gibi oldukça düşük bir ses seviyesinde çalışır. I serisi vakum pompaları kompakt boyutlarıyla alan sıkıntısının olduğu dar cihazlara kolaylıkla adapte edilir.

 

Uygulama Alanları : Kütle Spektroskopisi, GC (Gaz Kromatografisi), MS (Kütle Spektrometresi), LC (Sıvı Kromatografisi), Elektron Mikroskoplarında, RGA Artık Gaz Analizörlerinde, Sterilizasyon Uygulamalarında, Kurutma, Dondurarak Kurutma, Damıtma-Saflaştırma Uygulamalarında.

 

 

 Adixen Pascal SD Serisi İki Kademeli Vakum Pompaları

 

 2005SD - 2010SD - 2015SD - 2021SD - 2033SD - 2063SD - 2100SD

SD Serisi pompalar korozif olmayan tüm uygulamalara kolaylıkla adapte edilebilir. Tüm SD serisi pompalar atmosfer basıncından istenilen vakum seviyesine kadar yüksek ve düzgün pompalama hızları sunar. Bakımları yüzeysel ve kolaylıkla yapılabilir. Ayrıca kompakt ve sağlam tasarımları ile her ortamda güvenle kullanılabilirler.

   

 

Uygulama Alanları : Lamba Üretimi, Neon Tabela Üretimi, Elektron Tüplerinin Boşaltılması, Kütle Spektroskopisi, GC (Gaz Kromatografisi), MS (Kütle Spektrometresi),  TV Tüplerinin Üretimi (CRT), Metalurji, Santrifüj Uygulamalarında, Refrijerasyon-Soğutma Sanayinde, Klima-Havalandırma Sanayinde.

Pascal 2005SD, 2015SD ve 2021SD İki kademeli vakum pompaları stoklarımızda vardır. Lütfen fiyat teklifi istemek için tıklayınız.

 

 

Adixen Pascal SD Serisi Tek Kademeli Yağlı Vakum Pompaları

1005SD - 1015SD

Tek kademeli SD serisi pompalar yüksek yoğunlaşma özelliğine sahip uygulamalarda veya çok düşük basınçların gerekli olmadığı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. İki kademeli modellerle aynı tasarımdadır.

 

 

 Adixen Pascal C1 Serisi İki Kademeli Vakum Pompaları

 

2005C1 - 2010C1 - 2015C1 - 2021C1 - 2033C1 - 2063C1 - 2100C1

 

C1 serisi pompalar özellikle korozif ve agresif gazların bulunduğu ortamlarda çalışmak için tasarlanmıştır. Bu pompalar hassas materyallerden arındırılmış yapısıyla kimya sanayi ve araştırma geliştirme uygulamalarının agresif şartları altında dahi çalışır. C1 Serisi pompalar etkili pompalama ve zorlamalı yağlama sistemi ile her koşulda yüksek performans verir. Ters emiş önleme sistemi ile yağ buharının sisteme kaçması engellenir. Etkili gaz dengeleyici ile de gaz buharlarının pompa içinde kondense olması önlenir. Ayrıca C1 Serisi pompaların kullanımı kolay ve bakımları zahmetsizdir.

Endüstride ve araştırma geliştirme çalışmalarında oldukça geniş ve farklı kimyasallar kullanılmakta olduğundan C1 serisi bu kimyasalların pek çoğuna karşı dirençli olmasına rağmen en etkili ve güvenli çözüm için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

 

 

 

Adixen Pascal C2 Serisi İki Kademeli Vakum Pompaları

 2010C2 - 2015C2 - 2021C2 - 2033C2 - 2063C2

C2 Serisi vakum pompaları en agresif pompalama ortamları için en doğru tercihtir. Özel anti-korozyon özellikleri ile en zor şartlar altında dahi güvenli ve uzun ömürlü pompalama sağlar. Zorlamalı yağlama sistemi sayesinde güvenli operasyon sunar. İstendiği takdirde yağın içine nitrojen beslemesi yapılarak 10oC'ye kadar daha düşük ısılarda çalışma ve daha düşük korozyon oranı sağlanabilir.  Ayrıca 2033 ve 2063 modellerine sensör bağlamak süretiyle motorun çalışması monitörden izlenebilir.

 

 

Uygulama Alanları : Plazma Aşındırma/Dağlama, Reaktif Saçtırma (RS Reactive Sputtering), İyon İmplantasyonu, PECVD Plazma Destekli Kimyasal Buhardan Yoğuşturma, RIE Reactive Ion Etching.

 

Adixen Pascal H1 Serisi İki Kademeli Vakum Pompaları

    2005H1 - 2015H1 - 2033H1 - 2063H1

H1 Serisi vakum pompaları özellikle helyum 3 ve diğer değerli gazların kapalı devre pompalanması için özel olarak tasarlanmıştır. Çok yüksek sızdırmazlık beklentisi olan bu uygulamalar için her pompa tek tek sızdırmazlık kontrolüne tabi tutulur ve bu pompalar sızdırmazlık sertifikası ile teslim edilirler. H1 serisi pompalar sızdırmazlık özelliğinin geliştirilmesi için kaynakla sabitlenmiş paslanmaz çelikten yağ haznesi ve sert alüminyumdan yapılmış ana girişe sahiptirler. Ayrıca bu pompalar ekzoz basıncının 50mbar'dan 2000mbar'a kadar olduğu ortamlarda da kullanılabilirler.  

Uygulama Alanları: Kriyojenik, Gaz Geri Kazanım Uygulamaları, Klima-Havalandırma Sistemleri, Refrijerasyon-Soğutma Uygulamaları, Helyum Geri Kazanımında, Toksik-Zehirli Gazların Pompalanmasında, Soygazların Pompalanmasında.

 

Pascal Serisi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için  tıklayınız.

Adixen Pascal Serisi Yağlı Vakum Pompaları için Orjinal Yağ ve Major - Minor Bakım Kitleri stoklarımızda mevcut bulunmaktadır, teklif alabilmek için lütfen iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçiniz.

                           

 

  
ANA SAYFAÜRÜNLERGENEL BİLGİTEMSİLCİLİKLERREFERANSLARIMIZİLETİŞİM