Adixen - Alcatel Türkiye Temsilciliği
ARB Elektrik Ltd. Şti. 0212 272 62 82 arbvac@gmail.com
ADIXEN HELYUM KAÇAK DEDEKTÖRLERİ
SENSISTOR HİDROJEN KAÇAK DEDEKTÖRLERİ
ALCATEL PASCAL SERİSİ YAĞLI VAKUM POMPALARI
ADIXEN VAKUM POMPA YAĞLARI
ADIXEN TURBO MOLEKÜLER VAKUM POMPALARI
ADIXEN ROTORLU(KELEBEK, ROOT) POMPALAR
ADIXEN KURU TİP VAKUM POMPALARI
ADIXEN VAKUM BAĞLANTI ELEMANLARI
ADIXEN VAKUM BAĞLANTI ELEMANLARI
REO INDUSTRIE VAKUM CHAMBER SİSTEMLERİ
PFEIFFER VAKUM ÖLÇÜM ALETLERİ
ADIXEN KURU TİP VAKUM POMPALARI

ACP Serisi vakum pompaları sürtünmesiz çok kademeli rotorlu pompa içerirler. ACP Serisi pompalar iyileştirilmiş yapılarıyla pompalama modülünde yağlayıcıya veya contaya ihtiyaç duymazlar. Bunun yararları ise sisteme hidrokarbon molekülü veya parçacık karışma ihtimalini önler.

ACP Serisi vakum pompaları 15-28-40m3/sa'lik pompalama hızları sunarlar ve atmosfer basınçlarından 3.E(-2)mbar'lık basınçlara kadar vakum yapabilirler. Bu pompaların en büyük özelleriklerinden biri pompalama hızlarının ve dönüş hızlarının dolayısıyla vakum derecelerinin neredeyse sabit olmasıdır. Ayrıca bu pompalar oldukça uzun bakım aralıklarına da sahiptirler yaklaşık 20-22 000 saatte bir bakım yapılması yeterli olur bu bakımdan oldukça kolay yüzeysel bir bakım yapılabilir. Korozif gazların bulunduğu ortamlara uygun G serisi versiyonları da mevcuttur.

Genel Uygulamaları: Kaçak detektörlerinde, Yüzey Analizlerinde, Elektron Mikroskoplarında, Ar-Ge Uygulamalarında, Ampül Üretiminde, Kütle Spektrometrelerinde, Parçacık Hızlandırıcılarında, Yüksek Enerji Fiziğinde, Vakum Altında Yapılan Yüzey Kaplamada.

 

 

 

ACP Serisi Pompalar ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Genel Kullanım Amaçlı Temiz Vakum Pompaları ACP 120 ve ACG 600
 

ACP 120 ve ACG 600 10 yıldan uzun süredir yarı iletken sanayinde güvenle kullanılmaktadır. Pek çok sanayi ve ar-ge uygulamaları için yeterli vakum dereceleri ve yüksek pompalama hızları ile mükemmel uyum sağlarlar.

Genel Uygulamalar

  • Cam kaplama ve diğer yüzey kaplamalarda
  • Genel Ar-Ge uygulamalarında
  • Metalurjide
  • Dondurarak kurutnada
  • Kaçak detekörlerinde

ACP 120 ve ACG 600 Serisi Pompalar ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

AMD Serisi Mekanik Diyaframlı Pompalar

AMD Serisi son jenerasyon 3 kademeli diyaframlı pompadır. AMD 1 ve AMD 4 olmak üzere iki versiyonu bulunmaktadır. AMD 1 serisi 1,2m3/sa pompalama hızına, AMD 4 serisi 3,3m3/sa pompalama hızına sahiptir. Bu pompalar atmosfer basınçlarından 1-2mbar seviyelerine kadar vakum sağlayabilirler. Diyaframlar tüm ömrü boyunca sabit bir performans gösterebilirler ve diyaframların ömrüde 10 bin saatten fazladır. Bakım zamanında yüzeysel olarak kolayca bakımı yapılıp diyaframları değiştirilebilir.

 

AMD Serisi Diyaframlı Pompalar ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

 

 ADP/ADS 2 Serisi Temiz Vakum Pompaları

 

ADP/ADS 2 Serisi 4 farklı modeli ile çok geniş bir alanda vakum ihtiyaçlarını karşılar. Bu modellerden; LM serisi temiz uygulamalar için, P serisi hafif/orta uygulamalar için ve H modeli zor şartlar altında yapılan yarı iletken sanayi gibi vakumlarda kullanılmak için dizayn edilmiştir. ADP/ADS 2 Serisi, geliştirilmiş ısı değiştiricisi ile düşük su tüketimi, düşük elektirik tüketimi, ve yapısında bulunan ses yalıtımı ile sessizliği bir arada sunar.

 

ADP / ADS 2 Serisi Pompalar ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

A 100L  Serisi Temiz Vakum Pompaları

A 100L  serisi temiz vakum pompaları çok kademeli kelebek rotorlu motor içerirler. Sıvı yağlayıcı gerektirmeyen ve sürtünmesiz çalışan bu sistem sessiz, temiz ve yüksek vakum  hızları sağlar. A 100L serisinde pompalama hızı 95m3/sa seviyesindedir.

 

A100L Serisi Pompalar ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız. 
ANA SAYFAÜRÜNLERGENEL BİLGİTEMSİLCİLİKLERREFERANSLARIMIZİLETİŞİM