Adixen - Alcatel Türkiye Temsilciliği
ARB Elektrik Ltd. Şti. 0212 272 62 82 arbvac@gmail.com
ADIXEN HELYUM KAÇAK DEDEKTÖRLERİ
SENSISTOR HİDROJEN KAÇAK DEDEKTÖRLERİ
ALCATEL PASCAL SERİSİ YAĞLI VAKUM POMPALARI
ADIXEN VAKUM POMPA YAĞLARI
ADIXEN TURBO MOLEKÜLER VAKUM POMPALARI
ADIXEN ROTORLU(KELEBEK, ROOT) POMPALAR
ADIXEN KURU TİP VAKUM POMPALARI
ADIXEN VAKUM BAĞLANTI ELEMANLARI
ADIXEN VAKUM BAĞLANTI ELEMANLARI
REO INDUSTRIE VAKUM CHAMBER SİSTEMLERİ
PFEIFFER VAKUM ÖLÇÜM ALETLERİ
ADIXEN ROTORLU(KELEBEK, ROOT) POMPALAR

 

Kelebek, Rotorlu (Root) Pompalar

Alcatel - Adixen rotorlu pompalar çok geniş bir uygulama alanına sahiptir, düşük vakum kapasitelerine rağmen yüksek pompalama hızlarına erişirler. Düşük vakum istenilen büyük boşluklarda veya yüksek vakum istenen boşluklarda ön pompa olarak kullanılabilirler. Rotorlu pompalar 150m3/sa ile 2000m3/sa arasında pompalama hızları ile atmosfer basınçlarından 10-2mbar seviyelerine kadar vakum yaparlar. Kompakt tasarıma sahip olup sesiz ve düşük vibrasyon seviyesine sahiptirler.

Bu pompalar çoğunlukla vakum seviyesinin hızlı bir şekilde düşmesinin istendiği proseslerde yağlı pompalarla beraber kullanıldıklarında 10-3mbar seviyelerine oldukça hızlı bir şekilde ulaşırlar. Adixen-Alcatel Root Pompalar oldukça sağlam ve uzun ömürlüdürler. Çalışma şartlarından kolay kolay etkilenmezler ve bakımları kolaydır.

ARB Elektrik olarak biz REO Industrie vasıtasıyla bu pompaların hemen her türlü konfigürasyonunu müşterilerimizin isteklerine, ihtiyaçlarına göre sunabiliyoruz. İstendiği takdirde elektrik kontrol kutusunu, multivane-root-rvp pompa kombinasyonunu bir şasi üzerinde birleştirip kompakt, güçlü, uzun ömürlü vakum sistemleri üretebiliyoruz.

Entegre By-pass Sistemi

B Serisi Rotorlu pompalar entegre by-pass valfine sahiptir. Bu valf pompanın ani basınç değişimlerinde daha yüksek direnç sağlamasına ve pompanın soğumasına yardımcı olur.

  

 

 

 

Uygulama Alanları : (Farklı destek pompaları ile kombine) Mikroelektronikte, Metalurjide, Ar-Ge Uygulamarında, Gaz Dönüşümünde, Kaçak Tespitinde, Uzay Similasyonlarında, Lazer Teknolojisinde.

 

 

Root Serisi Pompalar ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.  
ANA SAYFAÜRÜNLERGENEL BİLGİTEMSİLCİLİKLERREFERANSLARIMIZİLETİŞİM